Faber-Castell ürünleri ile Anne Babaların İçi Rahat

ürkiye’nin önde gelen gruplarından Anadolu Grubu ve dünyaca ünlü yazım gereçleri firması Alman Faber-Castell A.G.’nin ortaklığında ürün güvenliği ve kalite yönetimini ilke olarak benimseyen ADEL Kalemcilik, toplumun sağlığına her şeyden çok önem verdiğini ürünleriyle kanıtlıyor. Bu kapsamda uluslararası tüm standartları titizlikle takip eden Faber-Castell ürünleri anne babaların en güvendiği kırtasiye markalarının başında geliyor..

Yaratıcılığı geliştirmeye yönelik eğlenceli ve eğitici ürünlerini anne-baba ve çocukların beğenisine sunan Faber-Castell, ürünlerinin sağlıklı olmasını üretim politikasının en önemli koşulu olarak konumlandırıyor. Boya kalemleri, keçeli kalemler, pastel boyalar, guvaş boyalar, suluboyalar, parmak boyaları ve oyun hamurlarını Türkiye ve dünya çapında akredite bir laboratuvar olan SGS Laboratuvarları’nda testlere tabi tutan Faber-Castell, çocuklara ulaşan ürünlerinin anne-babalar tarafından gönül rahatlığıyla satın alınması için ulusal ve uluslar arası tüm standartları takip etmeye özen gösteriyor.

Ürünlerinde sağlığa zararlı hiçbir madde yer almayan markanın oyuncak sınıfına giren ürünleri aynı zamanda CE sertifikasına da sahip. Bunun yanı sıra oyuncak sınıfına girmeyen ürünlerini de hali hazırda Avrupa ve Türkiye’de yürürlükte olan yönetmeliklere uygun olarak testlerden geçiren Faber-Castell daha da güvenli yeni ürünleri portföyüne katmak için arayışlarını her zaman sürdürüyor.

Comments are closed.